Zápasy


S

U-19

U-17

U-16

U-15

U-14

U-15 B

U-13

U-12

U-13 B

U-11

U-10

U-9

U-11 B

U-11 C

U-10 B

U-8
Ne 10.3. TJ Záhoran Jakubov (A)
14:30
So 16.3. TJ Čunovo
15:00
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
10:00
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
12:30
MŠK Iskra Petržalka (A)
08:30
Ne 17.3. FC Spartak Trnava (A)
12:00
FC Spartak Trnava (A)
14:00
FC Spartak Trnava (A)
10:00
FC Spartak Trnava (A)
11:30
FK Slovan Ivanka pri Dunaji (B)(odstúpené)
10:30
So 23.3. FK Inter Bratislava (A)
10:00
FK Inter Bratislava (A)
12:30
TJ Jarovce Bratislava
14:00
AS Trenčín (A)
10:00
AS Trenčín (A)
11:30
Ne 24.3. TJ Záhoran Kostolište (A)
15:00
AS Trenčín (A)
10:00
AS Trenčín (A)
12:00
ŠKO Miloslavov
12:30
MFK Záhorská Bystrica
10:00
Pi 29.3. FC Nitra
10:00
FC Nitra
12:00
FC Nitra
10:00
FC Nitra
11:30
So 30.3. TJ Slovan Viničné
15:00
FC Petržalka
10:00
FC Petržalka
12:30
MFK Rusovce
12:30
NMŠK 1922 Bratislava (B)
08:30
Ne 31.3. FK Vajnory
15:30
So 6.4. ŠK Vrakuňa Bratislava
16:30
MŠK Púchov
10:00
MŠK Púchov
12:30
Lokomotíva Devínska Nová Ves (A)
14:00
NMŠK 1922 Bratislava (B)
08:30
NMŠK 1922 Bratislava (B)
08:30
Ne 7.4. NMŠK 1922 Bratislava (B)
12:00
SFC Kalinkovo (A)
10:00
FK Rača Bratislava (B)
14:00
So 13.4. ŠK Svätý Jur
16:30
FC Petržalka (B)
15:30
Futbalový klub mládeže Devínska Nová Ves (A)
08:30
MFK Skalica (A)
10:00
MFK Skalica (A)
10:00
MFK Skalica (A)
10:00
Ne 14.4. FK Družstevník Blatné (A)
15:30
FC Stupava (A)
10:00
TJ Čunovo
13:00
FC Stupava (A)
10:00
St 17.4. TJ Malinovo (A)
17:00
Pi 19.4. MŠK Senec (A)
18:30
So 20.4. FK Dúbravka
14:00
FK Senica
10:00
FK Senica
10:00
FK Senica
10:00
St 24.4. Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK
17:00
So 27.4. SFC Kalinkovo
17:00
FC Petržalka (D)
08:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda (A)
10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda (A)
10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda (A)
10:00
FKM Stupava
08:30
FKM Stupava
08:30
NMŠK 1922 Bratislava
10:00
Ne 28.4. FK Vajnory
14:00
Futbalový klub mládeže Devínska Nová Ves (A)
14:00
St 1.5. FC Ružinov Bratislava
08:30
FKM Stupava
10:30
Futbalový klub mládeže Devínska Nová Ves (A)
10:00
FKM Stupava
10:30
Št 2.5. FK Karpaty Limbach
17:30
So 4.5. OŠK Slovenský Grob
17:00
TJ Jarovce Bratislava
08:30
FKM Karlova Ves Bratislava
10:00
FKM Karlova Ves Bratislava
10:00
FKM Karlova Ves Bratislava
10:00
MFK Záhorská Bystrica
09:00
MFK Záhorská Bystrica
10:15
Ne 5.5. FK Lamač Bratislava
09:30
MFK Rusovce
10:00
St 8.5. ŠK Tomášov (A)
14:30
MFK Záhorská Bystrica
08:30
MFK Rusovce
14:00
MFK Záhorská Bystrica
08:30
So 11.5. FK Lamač Bratislava
17:00
MŠK Senec (C)
08:30
ŠK Slovan Bratislava futbal
10:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
10:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
10:00
MŠK Senec (B)
08:30
FK Lamač Bratislava
09:30
MŠK Senec (B)
08:30
NMŠK 1922 Bratislava
10:00
Ne 12.5. MŠK Kráľová pri Senci (A)
14:00
So 18.5. ŠK Závod
17:00
FK MARIATHAL BRATISLAVA
08:30
FK Inter Bratislava (A)
10:00
FK Inter Bratislava (A)
10:00
FK Inter Bratislava (A)
10:00
Ne 19.5. FK Dúbravka
11:30
Lokomotíva Devínska Nová Ves (A)
14:00
FK Dúbravka
10:00
So 25.5. FK Slovan Ivanka pri Dunaji (A)
08:30
FC Petržalka
10:00
FC Petržalka
10:00
FC Petržalka
10:00
TJ Jarovce Bratislava
10:00
NMŠK 1922 Bratislava
10:00
Ne 26.5. CFK Pezinok - Cajla
17:00
OŠK Chorvátsky Grob
14:00
St 29.5. ŠK Vrakuňa Bratislava (B)
16:00
So 1.6. TJ Rovinka
08:30
NMŠK 1922 Bratislava (B)
11:00
FK Rača Bratislava (B)
10:30
NMŠK 1922 Bratislava (B)
10:00
Ne 2.6. FKM Karlova Ves Bratislava
17:30