S

U-19

U-18

U-17

U-16

U-15

U-14

U-13

U-12

U-13 B

U-11

U-10

U-9

U-11 B

D
So 28.08. FK Lamač Bratislava
17:00
FK Lokomotíva Trnava (A)
10:00
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
13:00
FK Lokomotíva Trnava (A)
12:30
TJ Jarovce Bratislava
14:30
FK Inter Bratislava (A)
10:00
FK Inter Bratislava (A)
12:00
FK Inter Bratislava (A)
12:30
FK Inter Bratislava (A)
14:00
FK Danubia Veľký Biel
11:00
St 01.09. ŠK Závod
17:00
NŠK 1922 Bratislava
17:00
Št 02.09. PŠC Pezinok
17:00
So 04.09. TJ Záhoran Jakubov (A)
16:30
FK Inter Bratislava (A)
10:00
FK Inter Bratislava (A)
12:30
FC Baník Prievidza
10:00
FC Baník Prievidza
12:00
Ne 05.09. MŠK Kráľová pri Senci (A)
12:00
MŠK Iskra Petržalka
10:30
FC Baník Prievidza
10:00
FC Baník Prievidza
11:30
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
08:45
TJ Čunovo
11:00
So 11.09. FK Dubnica nad Váhom (A)
10:00
FC IMAS
09:00
FK Dubnica nad Váhom (A)
12:30
FC Rohožník
14:30
FK Senica
10:00
FK Senica
12:00
ŠK Kaplna (A)
10:00
FK Senica
10:00
FK Senica
11:30
FK Senica
11:30
FK Vajnory (B)
11:45
Ne 12.09. OŠK Slovenský Grob
16:30
FK Senica
10:30
FK Senica
12:00
FK Lamač Bratislava
14:30
MFK Rusovce (B)
14:00
PŠC Pezinok
10:00
St 15.09. FKM Karlova Ves Bratislava
16:30
FC ViOn Zlaté Moravce (A)
10:00
FC ViOn Zlaté Moravce
12:00
MFK Rusovce
14:00
Št 16.09. FK Lamač Bratislava
16:30
So 18.09. TJ Veľké Leváre
16:00
FK Inter Bratislava (A)
10:00
FK Inter Bratislava (A)
11:30
FK Inter Bratislava (A)
11:30
Ne 19.09. Spartak Myjava (A)
10:00
FC Ružinov Bratislava
12:00
Spartak Myjava (A)
12:30
NŠK 1922 Bratislava
12:00
TJ Malinovo
14:30
MFK Rusovce
10:00
OFK Dunajská Lužná
16:30
So 25.09. TJ Slovan Vištuk (A)
16:00
Čermáňsky FK Nitra (A)
10:00
Čermáňsky FK Nitra (A)
12:30
FK Lamač Bratislava
14:30
ŠK Tomášov
10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
11:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
11:30
FK Inter Bratislava (D)
10:00
Ne 26.09. NŠK 1922 Bratislava
09:00
FC ViOn Zlaté Moravce (A)
10:00
FC ViOn Zlaté Moravce
11:30
FK Vajnory (B)
09:00
SDM Domino (C)
14:00
So 02.10. CFK Pezinok - Cajla
15:30
KFC Komárno
10:00
KFC Komárno
12:30
MFK Skalica
10:00
MFK Skalica
12:00
MFK Skalica
12:30
MFK Skalica
14:00
FC Petržalka
10:00
FC Petržalka
11:30
FC Petržalka
11:30
Ne 03.10. FC - Žolík Malacky
12:00
FC Ružinov Bratislava
12:00
FK Slovan Most pri Bratislave (A)
14:30
FK Lamač Bratislava
14:00
PŠC Pezinok
16:30
So 09.10. FC IMAS
14:30
FC Nitra
10:00
FC Nitra
12:00
FC Nitra
10:00
FC Nitra
11:30
Športový klub Nová Dedinka
09:30
FKM Karlova Ves Bratislava
10:00
FKM Karlova Ves Bratislava
11:30
FKM Karlova Ves Bratislava
11:30
FK Vajnory (B)
11:45
Ne 10.10. TJ Jarovce Bratislava
15:30
MŠK Púchov
10:00
FK Rača Bratislava
10:30
MŠK Púchov
12:30
Senec Football Academy (A)
09:00
TJ Čunovo
11:00
OFK Dunajská Lužná
12:30
So 16.10. FK Vajnory
15:00
MFK Skalica
10:00
MFK Skalica
12:30
MFK Záhorská Bystrica
12:30
FC Petržalka
12:30
FC Petržalka
14:00
FKP BRATISLAVA (B)
14:00
MFK Skalica
10:00
MFK Skalica
11:30
MFK Skalica
11:30
Ne 17.10. ŠK Bernolákovo
12:00
FC Petržalka
10:00
FC Petržalka
12:00
ŠK Vrakuňa Bratislava (B)
14:30
MFK Rusovce (B)
14:00
FK Inter Bratislava (D)
16:30
So 23.10. ŠK Svätý Jur (A)
14:00
FK Krakovany
10:00
FK Krakovany
12:30
FK Inter Bratislava (B)
14:30
FK DAC 1904 Dunajská Streda
10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
12:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
10:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
11:30
ŠKF Sereď
10:00
ŠKF Sereď
11:30
ŠKF Sereď
11:30
TJ Čunovo
14:00
Ne 24.10. PŠC Pezinok
12:00
FK Dúbravka (B)
13:00
MFK Rusovce
14:00
Št 28.10. FC ViOn Zlaté Moravce (A)
12:00
FC ViOn Zlaté Moravce
14:30
So 30.10. NŠK 1922 Bratislava (A)
14:00
TJ Jarovce Bratislava
11:30
Ne 31.10. FK Dúbravka
09:00
Futbalový klub mládeže Devínska Nová Ves (A)
14:00
FK Vajnory (B)
14:00
So 06.11. FC ŠTK 1914 Šamorín (A)
10:00
FC ŠTK 1914 Šamorín (A)
12:30
MŠK Iskra Petržalka
14:00
FKM Karlova Ves Bratislava
10:00
FKM Karlova Ves Bratislava
12:00
FKM Karlova Ves Bratislava
12:30
FKM Karlova Ves Bratislava
14:00
FK Rača Bratislava
10:00
FK Rača Bratislava
11:30
FK Rača Bratislava
11:30
Ne 07.11. Obecný športový klub Láb
13:30
OFK Dunajská Lužná
12:00
ŠKO Miloslavov
11:00
So 13.11. TJ Čunovo
13:30
FC Rohožník
13:30
FC Spartak Trnava (A)
10:00
FC Spartak Trnava (A)
12:00
ŠK Slovan Bratislava
10:00
ŠK Slovan Bratislava
11:30
ŠK Slovan Bratislava
11:30
Ne 14.11. FK Slovan Ivanka pri Dunaji
12:00
FC Spartak Trnava (A)
10:00
FC Spartak Trnava (A)
11:30

Legenda