V sobotu 23. septembra otvárame celé saleziánske dielo na Trnávke!

S novým školským rokom prichádza aj začiatok všetkých aktivít a krúžkov u Saleziánov na Trnávke. Preto je dôležité opäť sa stretnúť, navzájom povzbudiť a odštartovať nielen našich mladých, ale aj nás dospelých.

Program začína hneď ráno na nádvorí strediska varením gulášov. Do súťaže vo varení sa môže zapojiť každý, kto má chuť. Najlepší guláš bude, samozrejme, ocenený. O 10:00 sa môžete registrovať na preteky SalezRace. Na tie sa ale musíte registrovať už vopred online na www.trnavka.sk/salezrace. Prví pretekári odštartujú o 10:30 na Veľkej umelej tráve a v priestoroch areálu Rodinného centra. Preteky sú vhodné pre každého – deti, mladých, ale aj aktívnych seniorov. Pre deti do 6 rokov je pripravená detská prekážková dráha, dospelých čaká atraktívny beh plný netradičných prekážok v dĺžke približne 800 metrov.

Výsledky pretekov budú vyhlásené na slávnostnom otvorení o 15:00, kedy sa začne aj program pre deti a dospelých. Programom nás bude sprevádzať Karin Majtánová. O 13:00 začnú na ihriskách zápasy a fotenie všetkých kategórií SDM DOMINO. Okrem toho sa tento rok môžete tešiť na koncert hudobnej skupiny Music Box Project, ktorý začne o 16:30. Počas celého dňa si môžete kupovať tombolové lístky, lebo prvá cena bude iste zaujímavá. Tombolou o 18:00 hod. ukončíme celý program.  

Neváhajte a príďte sa spolu stretnúť, zabehať si, porozprávať a dobre najesť. Samozrejme, bude aj pivko, kofola a cukrová vata.

Tešíme sa na Vás!