Naši tréneri a dobrovoľníci spolu netrávia čas len pri trénovaní, plánovaní či vzdelávaní, ale aj pri iných oddychových či teambuildingových aktivitách. Minulý týždeň sa stretli a zmerali si svoje sily v športe, ktorý nie je futbalu veľmi blízky. Našich trénerov totiž čakal turnaj v stolnom tenise. Sme veľmi radi, že sa turnaja zúčastnilo (okrem fanúšikov) až 20 súťažiacich. Za úspešný turnaj ďakujeme našim organizátorom a hlavnému rozhodcovi turnaja, ktorým bol Martin Jakubec, ktorý sa vo voľnom čase venuje trénovaniu stolného tenisu detí a mladých.

Súťažiaci pingpongového turnaja boli losovaním rozdelení do 4 skupín, kde odohrali svoje zápasy a následne mohli postupovať vyššie do štvrťfinále, semifinále a nakoniec do finále. Súťaživosť a ambicióznosť našich trénerov je vysoká, čomu prislúchalo aj prirodzené napätie počas turnaja. Nakoniec si diplom a výhru za 3. miesto odniesol jeden z našich najmladších trénerov – Ondrej Jakubec, 2. miesto si vyslúžil náš podpredseda a salezián Laco Babača a na 1. mieste sa nakoniec umiestnil náš fyzioterapeut Matej Predáč.

Gratulujeme nielen výhercom, ale všetkým zúčastneným, ktorí sa odvážili ukázať svoje schopnosti aj v inom športe, ako je futbal!