Ahojte rodičia! 

Doteraz fungovala administrácia nášho SDM DOMINO klubu cez rôzne služby. Komunikovali sme prostredníctvom google groups. Nevýhodou bolo, že maily chodili niektorým z vás do spamu. Dochádzku sme robili cez google doc, ale Vy ste k nej nemali prístup. Rozpisy boli nahodené a aktualizované na našom webe. Členské sa platilo cez webové rozhranie na našej stránke, kde ste si museli vyberať kategórie a vypĺňať údaje. Niektoré veci nám už dlhodobo prekážali, a preto sme sa rozhodli pre zmenu.

Uvažovali sme nad možnosťou, že by sme vyvinuli vlastnú aplikáciu. Toto riešenie by však bolo časovo a finančne náročné. Preto sme požiadali o spoluprácu EduPage. Výhodou je, že EduPage väčšina z vás už pozná a používa.

Chceme mať všetko na jednom mieste:

  • komunikáciu s rodičmi a hráčmi,
  • rozvrhy tréningov, ktoré vidia rodičia aj hráči,
  • dochádzku hráčov viditeľnú aj pre rodičov,
  • personalizované členské poplatky aj poplatky za sústredenia.

AKO NA TO: 

1) Ak už využívate EduPage na škole Vášho dieťaťa a v Domine ste nahlásili rovnakú rodičovskú emailovú adresu ako v škole, dieťa sa Vám automaticky pridá do mobilnej aplikácie EduPage. Prepojí sa cez emailovú adresu. Ako sa prihlásiť do EduPage ako rodič?

2) Ak ste v Domine nahlásili inú emailovú adresu ako v škole, môžete si pridať dieťa do mobilnej aplikácie manuálne takto: Ako pridať do mobilnej aplikácie EduPage ďalšieho používateľa? Názov EduPage je sdmdomino.

3) Ak chcete prípadne zmeniť emailovú adresu v Domine, napíšte na pr@sdmdomino.sk (Vašu emailovú adresu a meno + priezvisko Vášho dieťaťa) 

4) Ak zatiaľ nepoužívate EduPage, postupujte takto: 

  • Stiahnite si bezplatnú EduPage aplikáciu z GooglePlay (Android), resp. z iTunes (iOS). 

Prihláste sa do aplikácie. Prihlasovacím menom je emailová adresa, ktorú ste nahlásili do Domina. Heslo si nastavíte tak, že si pri prvom prihlásení vyžiadate jeho zmenu kliknutím na Neviem prihlasovacie meno alebo heslo. 

Nefunguje mi heslo, zabudol som heslo

  • Nastaveným heslom sa potom prihlásite do EduPage mobilnej aplikácie, prípadne cez webové rozhranie sdmdomino.edupage.org. 

Ak by ste mali akýkoľvek problém s prihlásením, zastavte sa na Domine v pracovných dňoch (5. – 9. a septembra) v čase od 16:00 do 19:00, kde budú ľudia, ktorí vám pomôžu. Alebo v rámci rodičiek, ktoré sa budú konať v septembri. 

V EduPage sú už nahodené všetky tréningy, ktoré budú platiť od 29. augusta. Môžete si ich pozrieť Vy aj Vaše dieťa. Kde si pozriem rozvrh? (4. ikona – stály rozvrh)

Podobne v module Platby už sú zadané členské poplatky, ktoré môžete uhradiť za jeden alebo rovno za dva polroky. Uhradiť ich treba do konca septembra. 

Ako platiť školské poplatky z aplikácie EduPage?

Rodiny, ktoré majú na Domine viac detí, mávali vždy zľavu z členského poplatku. Samozrejme, že chceme v týchto výhodách pre rodiny pokračovať. Ak by ste neevidovali zľavu, stačí sa obrátiť na našu ekonómku Inku Kaščákovú: ekonom@sdmdomino.sk

Chceme EduPage na SDMD naplno rozbehnúť. Preto koncom septembra rušíme všetky ostatné služby. Ak patríte medzi najpoctivejších rodičov a už ste uhradili členský poplatok cez náš web, nebojte sa, zaevidujeme to v EduPage. 

Ďakujeme spoločnosti EduPage za ich ústretovosť a ochotu pomôcť nám.

Aj spoluprácou s EduPage chceme zdôrazniť, že SDM DOMINO je viac ako iba futbal. Bojujeme o dušu na ihrisku, ale aj v živote.  

Vďaka za pochopenie a trpezlivosť pri možných počiatočných problémoch.

Rusty