Opäť je tu sobota ráno a naši modrí rytieri sa zišli v plnej zbroji s veľkou chuťou vyzvať svojich súperov z okolitých kráľovstiev … aj takto by mohla začať naša rozprávka o poslednom turnaji. Veru tú chuť a nadšenie s akým nastupujú do každého zápasu by im mohol závidieť hociktorý rozprávkový hrdina. Naši šampióni usilovne pracujú nielen v škole (veď parádne vysvedčenie je za nami), no aj na tréningoch a i u nás platí: „ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku!“… ale poďme pekne po poriadku.

Vedeli sme, že nás nečakajú ľahkí súperi a preto bolo dôležité začať naplno už od 1. zápasu. Menšia zmena v hernom pavúkovi oproti plánu nám priniesla ako prvé mužstvo FK Inter Bratislava U7, súperovi sme dali pocítiť prečo sme tu  a zápas sa nám darilo od začiatku plne kontrolovať, až do finálneho výsledku 4:1. Fantastické, veď perfektný štart je polovica úspechu! Náš výkon nielen na kopačkách šikovných minifutbalistov, ale aj FAN klubu ULTRAS DOMINO zrejme zaskočil súpera, nakoľko nám obmedzili používať náš obávaný nástroj – DOMINO bubon :( … čo už, veď máme ešte ruky a hlasivky, ktoré sme rovnako nešetrili :)

Druhým súperom boli MSK Senec a tu opäť zahviezdil celý náš team, keď sme súpera doslova deklasovali 9:0 – nešlo ani tak o góly, ale o akcie do ktorých sa chalani dostávali v oboch zápasoch a hrali naozaj krásnu kombinačnú hru. To už sme tušili, že dnes by sme si mohli siahnuť aj na stupienky víťazov a plný energie sme sa chystali na nám už dobre známeho súpera z predchádzajúcich turnajov SK Bernolákovo, s ktorým máme veľmi vyrovnané výsledky. V podobnom scénari to bolo i tentokrát, vyhrávali sme tesne 1:0 až do 2 sekundy pred koncom zápasu, keď sa súperovi podarilo z priameho kopu streliť vyrovnávajúci gól  na 1:1 – áno aj toto je krásna ukážka, že zápas sa hrá do poslednej sekundy. Dôležité je, že sme neprehrali ani v 3. zápase a vďaka bodom a vysokému počtu nastrielaných gólov sme sa stali víťazom našej skupiny. Čakalo nás vytúžené finále s víťazom druhej skupiny – šampióni z OSK Chorvatsky Grob. Naši modro-žltí chlapíci hrali s chuťou, no tentokrát musíme uznať, že bol súper lepší a po niekoľkých delovkách bol výsledok 4:0 v náš neprospech.

Nevnímali sme to však vôbec ako prehru, ba naopak nádherné strieborné umiestnenie nám spravilo obrovskú radosť a rozšírilo tak zbierku našich trofejí, ale hlavne pridalo ďalšie cenné skúsenosti pri dobývaní futbalového sveta :)

Celú databázu foto máte už tradične k zdielaniu na https://ulozto.cz/tam/_uGl4emQx1Jht + tip na stránku usporiadateľa, kde sú viaceré vydarené zábery z turnaja https://www.futbaloveturnaje.sk/u8-cup-2-2/?fbclid=IwAR1UOgZdEFeccMxcpWiMu_nlnUSC2JyIPFjnLZQDOvcO-2LiVlq9egwW3VY