Ahojte rodičia,u nás na Domine sa bude konať Gymnathlon – krúžok, ktorý je zameraný na všeobecný športový rozvoj detí. Jedná sa o perfektný projekt, ktorý vznikol na českej FTVŠ – v Čechách už má viac ako 2500 členov. Každý jeden tréning je rozprávka a je vedení hravou formou. Cieľom Gymnathlonu je dať deťom základ do akéhokoľvek športu, ktorý budú chcieť v budúcnosti robiť. Aktuálne otvárame Gymnathlon pre deti vo veku 4-6 rokov. Krúžok prebieha 1x do týždňa v 
RC Mamy Margity na Pavlovičovej ulici (na výber sú dni pondelok, streda a štvrtok). Zaregistrovať sa môžete tu.
Gymnathlon pre 6-9 ročných – pokiaľ máte staršie ratolesti, ale zaujal Vás tento projekt tak kontaktujte šéftrenera prípraviek Kevina Absolona (abskev5@gmail.com). V prípade ak sa nazbiera dostatok detí tak otvoríme krúžok aj pre staršie kategórie. Gymnathlon je ideálnym doplnkovym športom aj popri futbale. Krúžok je otvorení pre všetkých (aj mimo hráčov SDM Domino). Prípadné otázky smerujte na – abskev5@gmail.com

Hľadáte ŠPORTOVÝ PROGRAM zameraný na……hravú náplň alebo výkon a výsledok?…všestranný rozvoj alebo jednostrannú špecializáciu?…poznanie talentu alebo okamžitý výber športu?  
O čom je GYMNATHLON?  
Gymnathlon je medzinárodný hravý športový program pre deti od 2,5 do 9 rokov, s pravidelnými tréningami, založenými na pestrom mixe atletických a gymnastických cvičenípohybových hier a rozvoja osobnosti, zaisťujúcom všestranný pohybový rozvoj a ponúkajúci alternatívu k profesionálnym oddielom, čoho výsledkom je RADOSŤZÁBAVA a NADŠENIE DETÍ…  
O čo NÁM IDE?  
Chceme, aby bol každý Gymnathlon tréning silným emočným zážitkom, kde deti zabudnú na okolitý svet, budú odchádzať a znovu prichádzať nadšené a radostné.
Chceme, aby Gymnathlon bol jedným z prvých krôčikov na ceste k celoživotnej láske k športu. Vzťah k športu je budovaný maximálne hravou formou.  
Pestré a premyslené tréningy, ktoré sú vedené dvoma trénermi na maximálne 20 detí a zamerané sú na 12 kľúčových pohybových zručností zodpovedajúcich ich veku.
Špeciálnym prvkom je herný plán pre každé dieťa, do ktorého si zbierajú nálepky, či putovný maskot Max pre každý kurz.  
Metodiku a náplň tréningov neustále vyvíjajú odborníci FTVŠ Karlovej univerzity v Prahe a FTVŠ UK v Bratislave, ktorých menoslov nájdete na našej webstránke. Projekt vznikol za pomoci SportAnalytik™ v Českej republike a po 2-ročnom pilotnom odskúšaní, ktoré bolo úspešné, sa posunul minulý rok aj na Slovensko a do ďalších krajín Európy.  
Čo PONÚKAME?  
Celoročný program pozostávajúci z 2 polrokov, kde za 1 polrok dieťa absolvuje 16 tréningov, čiže dokopy 32 tréningových hodín.
Kurzy alebo výcviky prebiehajú od konca Septembra do konca Júna, resp. po dohode. Program prebieha v poobedňajších hodinách v priestoroch telocvičnísálškolských ihrísk alebo dvorov a pod. Štandardná cena je 110€ za polrok (16 tréningových hodín) pre jedno dieťa. Ak si rodič predplatí sumu za celý rok, tak celková suma je 200€. V rámci programu školáci je zahrnuté testovanie SportAnalytik, ktoré umožňuje rodičom predikciu vhodných športov pre dieťa.  
Ako nás KONTAKTUJETE?  
Mgr. Pavol Gregora, PhD.Šport pre novú generáciu, o. z.Jamnického 12841 05 BratislavaIČO: 52581306email: info@gymnathlon.sk tel.: +421 910 901 210