SDM Domino na Trnávke funguje od roku 1996 a za ten čas sa na našich ihriskách vystriedalo množstvo futbalistov a futbalistiek a blíži sa deň, keď sa budeme môcť znova stretnúť, zaspomínať si a predovšetkým si opäť zahrať futbal ako za starých čias. Rozhodli sme 22.6.2024 zorganizovať 1. ročník futbalového turnaja s názvom Memoriál Jozefa Kabinu, ktorý je určený pre všetkých bývalých hráčov SDM Domino.

Memoriál Jozefa Kabinu

Kedy, kde

Sobota 22.6.2024 na Domine, začiatok turnaja 9:30

Pre koho

Pre každého hráča/hráčku, ktorý hral v minulosti akúkoľvek dobu na Domine. Svoj tím vytvoria ročníky od tých najstarších 1987 až po ročník 2004. Pre bývalých trénerov bude tím Old Boys.

Ako sa bude hrať

Hrá sa systémom 5+1

Ako sa prihlásiť?

Napíš na mail: seftrener@sdmdomino.sk a my ťa už prepojíme s koordinátorom pre tvoju kategóriu

Chceš pomôcť?

Bezproblémový chod turnaja po športovej aj organizačnej stránke nevyhnutne potrebuje kvalitný a početný organizačný tím, ak sa k nám chceš pridať a pomôcť či už s prípravami alebo v deň turnaja, budeme radi ak sa nám ozveš na mail: seftrener@sdmdomino.sk

Kto bol Jozef Kabina

Jožko prišiel v roku 1996 na Trnávku ako mladý salezián. Študoval na pedagogickej fakulte UK dejepis a popri tom pracoval v oratóriu. Vtedajší direktor don Milan Ballo ho poveril rozbehnúť futbalový klub SDM Domino, a tomu sa venoval naplno: bol nielen predsedom a trénerom, ale i hospodárom a tajomníkom, pral dresy, kosil trávnik, lajnoval čiary… a najmä: mal rád svojich zverencov – futbalistov. Robil pre nich stretká, bral ich na výlety a organizoval pravidelné sústredenia. Futbalu na Trnávke sa venoval aj počas povinnej vojenskej služby, keď robil pisára na pluku Čestnej stráži. Keď v roku 2000 nastúpil na štúdium teológie na bohosloveckú fakultu UK, dochádzal zo saleziánskeho diela „Sales“ z Dúbravky, aby pokračoval vo svojom diele. Po kňazskej vysviacke v roku 2004 sa vrátil na Trnávku a ďalších 5 rokov bol predsedom i trénerom zároveň. Postavil malú umelú trávu a dokončil domiňácke šatne. A aj neskôr, keď bol direktorom na Miletičovej, na štúdiách v Taliansku alebo v Žiline či Poprade, na futbal a futbalistov SDM Domina nikdy nezabudol. Jožko, vďaka za všetko, čo si nám na Domine zanechal. Teraz budeme naše góly strieľať aj pre Teba v nebi!