O parádnej hale v Púchove sme už počuli veľa, no 1.krát sme dostali príležitosť podupať ich umelý trávnik až dnes (10. marca). A veru zvedavá na tento turnaj bola takmer celá Bratislava, veď okrem nás a domáceho MŠK Púchov prišli rovesníci U8 z Inter Bratislava, FC Petržalka, FKP Dúbravka. Rozpis zápasov jasne ukazoval, že to bude dnes riadny fičák – za 2,5 hodiny nás čakalo 8 zápasov + vyhodnotenie turnaja. Zápasy boli nastavené každý s každým 10 min. po dvakrát, takže bola aj šanca na odvetu. Už prvé zápasy naznačovali, že kvalita súperov je veľmi vyrovnaná, padlo viac remíz alebo len zopár gólov. Výsledky z prvého kola boli nasledovné:

Petržalka – DOMINO                 1:1

Dúbravka – DOMINO                0:1

DOMINO – Inter Bratislava           0:0      

DOMINO – Púchov                   0:1

Po prvom oťukávacom kole boli kocky hodené a šance pre všetkých stále vyrovnané. Domiňáci rýchlo pochopili, že je čas na rodičovský catering a doplnili sily dobrotami. V zákulisí sa začal favorizovať domáci Púchov, ktorý má miestny umelý trávnik v hale dokonale zmáknutý.

Do druhého kola sme išli podľa rovnakého rozpisu. Tréner Janko dal ešte bojovú poradu, aby vyslal našim modrým rytierom jasné signály a ďalšie zápasy sa mohli začať. Priebeh nasledovný:

Petržalka – DOMINO                 0:1

Dúbravka – DOMINO                1:1

DOMINO – Inter Bratislava           1:0      

DOMINO – Púchov                   1:0

Naše fantastické 3 víťazstvá zaskočili aj „domácich gumárov“ a keďže sa všetko odohrávalo vo svižnom tempe, ešte pri nástupe mužstiev k výsledkom turnaja nebolo jasné, kto je víťaz.

Pri vyhlasovaní 2. miesta zavládlo hrobové ticho … až do momentu, keď usporiadateľ zahlásil, že striebro ide domácim. Našim Domiňákom už nebolo viac treba, tá úžasná energia a radosť hovorila sama za seba – najlepším tímom sa stalo SDM DOMINO! Chalani opäť úžasne zabojovali a odnášame si domov zlato :)

ĎAKUJEME za fantastický a napínavý športový zážitok!!!

 

Celú fotodatabázu nájdete kliknutím na link https://ulozto.cz/tam/_UeGvzR4oFNdI