Ahoj Domiňáci!

Máme za sebou predposledný súťažný víkend. Obzrime sa spoločne za zápasmi našich tímov, ktoré znovu bojovali o dušu.

Muži sa predstavili na ihrisku Novej Dedinky, kde sa stretli s tabuľkovým susedom. V bojovnom zápase sa vývoj prelínal s jednej strany na druhú, kde, ako sa hovorí, každý chvíľku ťahal pílku. Zápas ktorý rozhodol jediný gól, nakoniec naklonili na svoju stranu domáci, keď sa presadil Matej Krištofík, ktorý v minulosti obliekal aj dres Domina. Chalanov čakajú ešte dva zápasy, veríme, že z nich vyťažia maximum a získajú čo najviac bodov.

ŠK Nová Dedinka – SDM Domino „A“ 1:0

Zostava: Faltáni – Jureník, Mičian, Bujna, Zelienka (Kravárik)- Kasza, Vo Binh (Haut), Sýkora – Žiška, Otruba, Blažek (Mrocek)

Góly:

Dorasty hrali cez víkend derby zápasy na horúcej pôde Karlovej Vsi.

V staršom doraste bola Karlovka pred zápasom na prvom mieste. Naši hráči ale obľubujú zápasy proti vyššie postaveným družstvám, tým pádom sme očakávali tuhý boj o 3 body. Súper bol v niektorým úsekoch zápasu o niečo lepší, naši hráči ale tiež ukazovali kvalitu a vypracovali si viacero brejkových situácií z ktorých mohli udrieť a preklopiť víťazstvo na svoju stranu. V 76. minúte Karlovka nakoniec dostala loptu za nášho brankára a zbytok zápasu si už postrážila a dotiahla zápas do víťazného konca.

Mladši dorastenci odohrali zápas dvoch rôznych polčasov. V prvom jasne dominovali, súpera zvierali na jeho polovici, ale v prehustených priestoroch sa nedokázali uvoľniť a dať viac ako jeden gól. V druhom polčase bol súper odvážnejší, čím sa našim otváralo viac priestoru a boli sme nebezpečnejší. Paradoxne gól dal súper a minút do konca zrovnal skóre na 1:1. Chalani sa ale nevzdávali a ďalej vyvíjali veľkú aktivitu a snahu o zisk všetkých dvoch bodov. 2 minúty do konca sa im podarilo loptu dostať do brány, rozhodca sa ale pre údajný faul na brankára rozhodol gól neuznať a tak si po remíze 1:1 rozdelili tímy po jednom bode.

A19 FKM Karlova Ves – SDM Domino 1:0

Zostava: Bôžik – Zobok, Hrivnák, Eliáš (Mrocek), Detvan (Tokoš) – Barbirík, Takács, Polakovič – Doroshenko, Čajági (Tsimerman, Tóth), Hargaš

Góly:

A17 FKM Karlova Ves – SDM Domino 1:1

Zostava: Cabaj – Keszocze, Didukh, Buza, Dúbravka (Kulacs) – Hinzeller, Rigo, Bodorík (Krč) – Lobodáš, Šaulič, Hrmo

Góly: Rigo

Starší žiaci v poslednom domácom zápase v tejto sezóne privítali na našom štadióne súpera z FC Nitra. Zápas sa hral pred výbornou kulisou ktorej veľkú časť tvoril náš Ultras. V peknom počasí sa stretli dva vyrovnané celky. Obidve strany si vypracovali niekoľko dobrých príležitostí. Zápas rozhodli dva momenty. Najprv bol na ihrisko poslaný zo striedačky brankár Steven Eze ktorého úlohou bolo zneškodniť pokutový kop ktorý bol nariadený tesne pred jeho striedaním. Steve úlohu splnil dokonale, penaltu chytil a pár chvíľ na to sa na opačnej strane presadil Rudo Pajdlhauser a uzavrel tak stav stretnutia na konečných 2:1.

Chalani z A14 kontrolovali celý zápas. Hneď v úvode sa presadil Slavo Bujna a v 5. minúte tak vlial vietor do našich plachiet. 10 minút pred koncom pridal ďalší gól Juraj Kudroč a keď v úvode druhého polčasu pridal poisťovací gól Matej Rychnavský, nikto už nepochyboval o tom, že naši chalani v tomto zápase zvíťazia, čo sa napokon aj stalo, aj keď žiadny ďalší gól už nepadol.

A15 SDM Domino – FC Nitra 2:1

Zostava: Ravasz (Eze) – Mortreux (Garaj), Michalík, Jakub Gretsch, Michalíková (Juraj Gretsch) – Gajdošík (Pajdlhauser), Artim (Maniur), Otruba (Majer, Copák) – Pecsuk, Árvai, Začka

Góly: Pecsuk, Pajdlhauser

A14 SDM Domino – FC Nitra 3:0

Zostava: Biznár (Turlíková) – Szabo, Rychnavský, Blažek, Voštinár – Tomčišák, Goliaš (Szikora), Čarský (Ficko) – Bujna (Žarnay), Zappe, Kudroč (Zajarný)

Góly: Bujna, Kudroč, Rychnavský

Mladší žiaci na svoje posledné zápasy v tejto sezóne vycestovali na ihrisko FK Slovan Levice. A13 do zápasu vstúpila opatrne a dovolila súperovi prevziať iniciatívu nad úvodom zápasu. Postupne chalani ale prevzali opraty do rúk a dvoma gólmi sa dostali do vedenia. Súper v závere korigoval na 2:1 ale chalani si víťazstvo ustrážili a doviezli z Levíc 3 body. Chalanom gratulujeme k celej sezóne, v skupine o umiestnenie obsadili krásne druhé miesto keď za víťazom skupiny zo Skalice zaostali iba o dva body.

Chalani z A12 potvrdili v zápase úlohu favorita. Postupne nastrieľali dovedna 9 gólov a tak sa z Levíc neviezli body 3 ale všetkých 6. Aj mladším členom tejto kategórie patrí naša pochvala a gratulácia k peknej sezóne, veríme, že ich prechod na veľké ihrisko bude plynulý a, že v budúcej sezóne sa budeme rovnako tešiť z ich výborných výsledkov a herných výkonov!

A13 FK Slovan Levice – SDM Domino 1:2

Zostava: Uhlíř – Štajgár, Luknár, Hagendorf, Šmilňák, Ďurovič, F. Šiška, Šebesta, Považan, Strmiska, Skysľak, Nosjean, Dudko, Holdoš, D. Šiška, Kováčik, Baleja, Zelenay

Góly: D. Šiška 2x

Hodnotenie trénera Samuela Karasa:

Chvíľu nám trvalo kým sme sa dostali do správneho tempa a úvod zápasu patril domácim, aj keď vďaka pozornej defenzíve sme Levice do väčšej šance nepustili. Postupne sme začali získavať prevahu a aj keď šance Kováčika a Skysľaka gólom neskončili, tak Dávid Šiška po peknej kľučke už brankárovi nedal žiadnu šancu. V druhom polčase sme pridali gól na 0:2, zápas sme mali pod kontrolou a mohli ho rozhodnúť, ale opäť sme nepremenili šance, čo povzbudilo nášho súpera, ktorý nás v závere dokázal zatlačiť a znížiť na končených 1:2. Chalani si zaslúžia pochvalu za bojovný výkon a viacero pekných akcií a myslím, že to bol pekný záver sezóny.“

A12 FK Slovan Levice – SDM Domino 4:9

Zostava: Čičilla – Dáni, Artim, Bóna, Krištof, Mares, Smolen, Střítecký, Vanek, Volár, Re, Čerňanský, Kollár, Lukáčik, Masaryk, Králik, Zúggó

Góly: Volár 2x, Smolen 2x, Dáni, Vanek, Králik, Lukáčik, Mares

Naši najmladší počas uplynulej soboty opäť bojovali o dušu a snažili sa všetky naučené poznatky z tréningov preniesť do zápasu. Stretli proti veľmi šikovným rovesníkom zo Senec FA. Zápasy boli vyrovnané, chalani ukázali, že futbal ich baví, a že dennodenná práca na ihrisku prináša svoje ovocie. Veríme, že ich futbal bude baviť aj v ďalšej sezóne a, že oni budú baviť futbalom seba, rodičov a fanúšikov.

A11 SDM Domino – Senec FA 3:1

A10 SDM Domino – Senec FA 0:4

A9 SDM Domino – Senec FA 2:2