V sobotu 31.10 a v nedeľu 1.11. sa uskutoční  v našom areáli celoplošné testovanie na COVID-19. Testovať sa bude od 7:00 do 22:00, posledné odbery sa budú robiť o 21:30.  K dispozícii budú dve odberné miesta A (priestory Oratka a Domina) a odberné miesto B (Rodinné centrum Mamy Margity – Pavlovičova 3). Obe odberné miesta sú v exteriéri. Podrobnejšie informácie si môžete pozrieť na plániku dole pod článkom.

Prednosť pri odberoch majú tehotné ženy a onkologickí pacienti. Taktiež sa odporúča aby v sobotu prišli na testovanie osoby s priezviskom A-L a v nedeľu osoby s priezviskom začínajúcim na M-Ž.  

Všetky informácie k testovaniu v Ružinove aktualizuje mestská časť na svojom webe https://www.ruzinov.sk/sk/aktuality/view/informacie-o-testovani ako aj na svojom  facebookovom profile https://www.facebook.com/BratislavaRuzinov.

Máme informácie, že na osoby s negatívnym výsledok sa budú vzťahovať nariadenia, ktoré platili pri druhej vlne opatrní. Čiže by sa mal spustiť od pondelka/utorka aj tréningový proces v počte 6 osôb. O tom či sa začne trénovať Vás budeme ešte informovať.

Chcete vedieť koľko ľudí je čaka v rade ? Po celý čas budeme monitorovať rady livestreamom na fb Saleziánske dielo na Trnávke.