Momentálne zažívame dobu kde sa každá jedna vec sa dosť skomplikovala. Fungujeme úplne v núdzovom režime a vôbec nevieme aký konkrétny dopad bude mať táto situácia na nás. Jedná sa o finančné hľadisko a príjmy s ktorými každoročne počítame. Futbalový zväz skrátil dotáciu na 50% aj keď väčšina roka sa normálne odtrénovala a odohrala, Granty a dotácie s BSK, Mestskej časti budú s veľkou pravdepodobnosťou použité na závažnejšie projekty, sponzori budú musieť zachraňovať v prvom rade svoje firmy. Stále nám zostáva jedna možnosť a to sú 3% z Vašich zaplatených daní.
https://www.sdmdomino.sk/darujte-nam-2/

Čo sa týka termínov nevieme vôbec nič, že dokedy to bude možné podať. Preto z našej strany možnosť:

Kto už máte Potvrdenie o zaplatení dane od Vášho zamestnávateľa poprosím Vás poslať mi ho sken, fotku (rckvako6@gmail.com) alebo osobne na SDM DOMINO (dohodneme si čas (0903566499) ja otvorím bráničku Vy ho položíte do altánku aj s telefónnym číslom na Vás, ja všetko pripravím zavolám Vám a prídete podpísať papiere zas v altánku, ja to následne pošlem na Daňový úrad). 

Tento rok netreba vypĺňať dochádzku za jednotlivé tímy, nakoľko pri stavbe ihriska bola veľa brigád. Vypracovali some jednu všeobecnú dochádzku, ktorá stačí na 3%. Kto by nechcel posielať potvrdenie o zaplatení dane potrebujeme minimálne údaje, aby some pripravil potvrdenie a zmluvu o dobrovoľníckej činnosti: Meno a priezvisko, adresa a dátum narodenia. 

Máme na to momentálne jeden týždeň, ale veríme, že bude možnosť aj neskôr. Chceme Vás poprosiť o túto pomoc nakoľko situácia je pre nás vážna aj v spojitosti so splácaním pôžičky na ihrisko. A skúste osloviť aj ľudí vo Vašej rodine, okolí ktorí tento podiel nikam nedávajú či by nepodporili náš klub 2%.

Ďakujeme Vám za podporu a tešíme na veríme, že skoré stretnutie